Assassin’s Creed 3 Remastered‘ın Nintendo Switch versiyonu duyuruldu. Assassin’s Creed 3 Remastered yüksek çözünürlük desteği ile birlikte 21 Mayısta Nintendo Switch platformunda olacak. Yayınlanan duyuru videosuna aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz.

Assassin’s Creed 3 Remastered Nintendo Switch çıkış tarihi belli oldu?

Assassins Creed 3 Remastered ile Amerikan Devriminin yaşandığı yıllara geri dönüyoruz. Assassin’s Creed serisinin alsında çok da beğenilmeyen oyunlarından olan Assassin’s Creed 3 yüksek çözünürlük desteğine kavuştu. Assassin’s Creed 3 Remastered, hem kutulu hem de dijital olarak, 31 Mayıs 2019’da Nintendo Switch‘e gelecek.

Nintendo Switch kullanıcıları konsolda daha çok bağımsız yapımların ve önceki yıllarda çıkan oyunların olmasından yakınıyor. Nintendo Switch sahipleri daha fazla büyük çaplı oyun bekliyor. Ancak şimdiye kadar özel oyun sayısı bakımından Nintendo Switch kullanıcılarını çok fazla tatmin edebilmiş değil. Ancak Nintendo Direct ile yeni oyunlara da göz kırpıldı. Dün gece yapılan Nintendo Direct sunumunda Nintendo, büyük bir sürpriz yaptı ve  Switch platformu için yepyeni bir oyun olanSuper Mario Maker 2‘yi duyurdu.