Marvel Studios, ABD’nin en çok izlenen oyunu Super Bowl şerefine yeni bir Avengers:  fragmanı yayınladı.

Marvel Studios’un yaptığı her şeyde olduğu gibi, hepimiz bir süre önce oldukça gizemli bir ilk fragman izlemiş ve filme dair hemen hemen hiçbir şey öğrenmemiştik. Bu yeni Super Bowl tanıtımını izledikten sonra yine tamamen karanlıkta kaldığımızı söyleyebiliriz. Avengers: Endgame’in daha fazla sahnesini görmek için Aralık ayından beri bekliyoruz. Ancak, stüdyo son birkaç aydır bunu umursamıyor gibi görünüyor.

Birçok Marvel hayranı önümüzdeki ayın başlarında vizyona girecek olan Captain Marvel‘in Endgame’de neler olacağına dair bir nebze ışık tutabileceğini umuyor. Endgame, MCU’nun 4. etabını sona erdirecek ve bu da Captain Marvel, yani Carol Danvers’ın gelecek filmler için daha büyük bir rol üstlenmesini sağlayacak.

Avengers: Endgame ve Infinity War filmlerinin senaryo yazarları Christopher Markus ve Stephen McFeely, MCU hayranlarının, film vizyona girdiğinde neyle karşılaşacakları hakkında hiçbir fikrinin bulunmadığı konusunda son derece iddialılar. Zira hayranların düşünüp taşınıp oluşturduğu teoriler, neredeyse birkaç saatte bir ortaya çıkıyor, bazıları diğerlerinden daha iyi, fakat konu Endgame’e gelince henüz kimse doğru bir teori oluşturamamış gibi görünüyor. Ne yazık ki, filmin son görüntüleri de fazla yardımcı olmuyor.

Captain Marvel vizyona girene kadar Marvel Studios’un Avengers: Endgame için yeni herhangi bir fragman yayınlama ihtimali artık kalmadı gibi bir şey. O yüzden Carol Danvers 7 Mart tarihinde büyük ekranda görünene kadar yeni bir şey göremeyiz. O zamana kadar Marvel’ın yayınladığı en son Avengers: Endgame fragmanına hemen yukarıda göz atabilirsiniz.