sessiz sedasız büyümeye devam ediyor.

Devil May Cry, Bayonetta ve Wonderful 101 gibi güçlü markalarla oyun dünyasının önde gelen geliştiricilerinden bir tanesi olan Hideki Kamiya, yeni oyununu duyurdu. Eski çalıştığı firmadan ayrıldıktan sonra Platinum Games çatısı altında kendi ekibini kuran Kamiya, bu sıralar Bayonetta 3üzerinden çalışıyor. Ancak firma sessiz sedasız bir şekilde yeni oyununu duyurmuş durumda.  adında duyurulan yeni oyun, oynanış anlamında Kamiya’nın takipçilerine yabancı gelmeyecektir. Diğer bir yandan geliştirici ekibe NieR’in yönetmeni Takahisa Taura’yı da dahil eden Hideki Kamiya, bakalı yeni oyununda bizlere ne gösterecek?

Devil May Cry’ın yapımcısı yeni oyununu duyurdu

Bayonetta 3‘ü, ’nun desteğiyle geliştiren Hideki Kamiya, yeni oyununu da muhtemelen Switch platformuna özel yapacak. Ancak oyunun tanıtımında Astral Chain‘in, Switch’e özel olduğu belirtilmiyor. Belki de Microsoft’un izlediği taktik gibi Platinum Games‘in oyunları da Switch için süreli özel olarak piyasaya çıkabilir.

Gelecek temasına sahip olan Astral Chain, hack n slash türüne yeni bir soluk getirebilir. Tasarımsal olarak oldukça hoş duran yapım, Devil May Cry fanlarını da heyecanlandıracaktır.