Son olarak Han Solo filmiyle seyircilerin karşısına çıkan  markası, bu sene dokuzuncu filmiyle sevenlerinin karşısına çıkacak. Sekizinci filmde hikayeyi çok ince bir çizgide bırakan yapımcılar, dokuzuncu filmde hikayenin sonunu gösterecekler. Skywalker hikayesinin son filmi olacağı tahmin edilen yeni filmin ise isminin belli olduğu söyleniyor. Meraklı bir Reddit kullanıcısı, starwars.com alan adının kodlarını incelediğinde henüz yayınlanmamış bir sayfayla karşılaştı.

Yeni Star Wars filminin adı ne?

Kullanıcının bulduğu sayfada ise ilginç bir bilgi ortaya çıktı. Sayfada gösterilene göre yeni filmin adı Star Wars: Balance of the Force olacak. Güce denge getireceğini tahmin ettiğimiz film, muhtemelen mutlu sonra bitecek. Eski filmlerde güce denge getirmenin mantığı, karanlık tarafı güçlendirmek olmuştu. Çünkü aydınlık taraf, karanlık tarafa göre daha baskındı. Şimdi ise yeni seride karanlık taraf, aydınlık tarafa göre daha baskın durumda.

Rey ve Kylo Ren karakterlerinin dövüşeceği düşünülen yeni film, epik kılıç dövüşlerine ev sahipliği yapabilir. Son filmde güzel aksiyon sahnelerine yer veren yapımcılar, bakalım yeni filmde neler gösterecek?