Yer kaplayan, hafızayı zorlayan ve boyutlarıyla dikkat çeken simge paketlerine elveda deyin. Fikirci Global teknoloji şirketi, nanoteknolojiyi android platformlarda kullanarak, ikon değiştirme uygulamasında büyük bir gelişme kaydetti. Bundan sonra, hafızanızı sevdiklerinizle, diğer uygulamalarla, videolarla, müzik ve fotoğraflarla doldurun.
Simgeleri Nantech’e bırakın ve minimum boyutla yer kaplamayan bir simge paketine sahip olun.

Android platformlarında nano teknolojiyi kullanan Fikirci Global teknolojisi, değişen ikon ve duvar kağıtlarının uygulanmasında büyük ilerleme kaydetti.

Başlatıcıyı, simgeleri ve duvar kağıdını değiştirmek için Android telefonunuzda veya tabletinizde binlerce uygulama var, ancak bu uygulamaların çoğu 80-100 megabayt boyutunda. Bu büyüklükteki uygulamaları indirmek bellek alanınızda çok fazla yer kaplar ve bazı durumlarda faturanıza ek maliyetler getirebilir.

2019’un ilk ayında, android kullanıcıları için destek vermek ve çözümler sunmak isteyen Fikirci Global teknoloji şirketi, diğer büyük ölçekli uygulamalar için bir model olacak NANTECH MODS uygulamasını geliştirdi. Bu uygulama ile hızlı bir şekilde android telefonunuzdaki veya tabletinizin simgelerini ve duvar kağıtlarını değiştirebilir ve yalnızca 3 megabayt boyutunda Yetersiz Bellek uyarısından kurtulabilirsiniz.


Dünyanın en küçük simge paketi
Tüm simgelerle uyumlu

Nantech Mods sayesinde hafızanızı en sevdiğiniz müziklere, fotoğraflara, sosyal ağ uygulamalarına ve favori oyunlarınıza bırakın.