PS Plus üyesi PlayStation 4 oyuncuları için Şubat ayında yine harika oyunlar ücretsiz olarak sunuluyor. Peki, oyunculara ücretsiz oyunlar ve özel fırsatlar sunan PS Plus Şubat ayı için neler sunuyor? İşte, karşınızda PS Plus Şubat 2019 oyunları!

PS Plus Şubat 2019 oyunları belli oldu!

Her ay olduğu gibi bu ayda birbirinden harika oyunları PlayStation Plusabonelerine tamamen ücretsiz hale getiren Sony, Şubat ayında HitmanFor Honor ve Metal Gear Solid 4 gibi iddialı oyunlarla karşımıza çıkıyor.

PS Plus Şubat 2019 oyunları ile birlikte bu ay PS4 kullanıcılarına,  Hitman: The Complete First Season ve For Honor gibi iki efsanevi oyunu hediye ediliyor.

Bunun haricinde PlayStation 3 kullanıcıları içinde, Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots ve Divekick oyunlarını kısa bir süreliğine tamamen ücretsiz hale getiren Sony, Şubat ayında tabiri caizse PlayStation oyuncularına oyun ziyafeti sunmayı hedefliyor.

Ayrıca, PS Vita oyuncularına da ikişer adet oyun hediye eden Sony, bu ay karşımıza Gunhouse ve Rogue Aces isimli oyunlar ile birlikte çıkıyor.

PS4 ile birlikte PS3 ve PS Vita sahipleri için sunulan ücretsiz PS Plus Şubat 2019 oyunları ise şu şekilde sıralanıyor:

– For Honor (PlayStation 4)
– Hitman: The Complete First Season ( PlayStation 4)
– Rogue Aces ( PS Vita)
– Gunhouse ( PS Vita)
– Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PlayStation 3)
– Divekick ( PlayStation 3) 

Bu harika oyunları kütüphanenize artık ekleyebiliyorsunuz. Ama unutmayın, eğer ay sonuna kadar oyunları en azından kütüphanenize eklemezseniz ücretsiz oyun hakkınızı kaybedeceksiniz.

Bir hatırlatma da yapmayı da unutmayalım; Şubat 2019 tarihi itibariyle SonyPlayStaion Plus üzerinden PS3 ve PS Vita sahiplerine maalesef ücretsiz oyun sunmayı maalesef bırakacak.