Thor film serisinin son yapımı olan Thor Ragnarok, şüphesiz bugüne kadar yapılan en komik Marvel filmleri arasında bulunuyor. Filmde ayrı bir yan karakteri de canlandıran ve aynı zamanda Thor Ragnarok’un yönetmeni olan Taika WaititiAvengers Endgame hakkında bazı açıklamalar yaptı. Yeni filmde olup olmayacağı bilinmeyen Korg karakterini bir kenara bıraktığımızda Waititi, Endgame filminin aslında Marvel hayranlarına bir hediye olduğunu düşünüyoruz.

Thor Ragnarok’un yönetmeni, Avengers Endgame hakkında konuştu

Yaklaşık 10 yıldır devam eden Marvel sinematik evreninin sonu olan (yine de başka hikayelerle devam edecek) Avengers Endgame, Waititi’ye göre tüm Marvel hayranlarını memnun edecek. Avengers ekibiyle hala bir arada olduğunu ve oyuncularla zaman geçirdiğini söyleyen yönetmen, aynı ekiple yeni bir film daha yapmak istediğini belirtti.

Belki de kendisini Guardians of the Galaxy serisinin yeni yönetmeni olarak görebiliriz. Bakalım Avengers Endgame, bizlere nasıl bir hikaye sunacak? Oldukça merak ediyoruz. Son olarak Avengers Endgame’in ardından, Spider Man Far From Home‘un yarım kalan küçük hikayeleri tamamlayacağını da belirtelim. Umarız iki film de seyircileri memnun eder.