Marvel Studios, Super Bowl esnasında yeni bir  fragmanını izleyicilerle buluşturdu. Stüdyo, 2019’da üç MCU filmi yayınlayacak ve ilk olarak Brie Larson’un başrolde yer aldığı Captain Marvel bizlerle olacak. Bu ünlü Marvel Comics kahramanı Avengers: Infinity War’un son sahnesinde görünmüştü. Nick Fury, Thanos hezimetinin sonrasında kendisine mesaj yolluyordu. Ancak bu solo Captain Marvel filmi, 90’lı yıllarda geçiyor ve Carol Denvers’ın nasıl bir süper kahraman haline geldiğini anlatıyor. Ayrıca Nick Fury’nin neden Carol Danvers ile temasa geçtiğini açıklayan bir ön film diyebiliriz.

Marvel Studios, geçen yıldan bu yana, mart ayındaki vizyon tarihinden önce Captain Marvel’i tanıtmaya fazlasıyla zaman ayırdı. Film, Marvel’in sadece kadın bir süper kahraman tarafından başrolün sahiplenildiği ilk filmi değil, aynı zamanda bir kadının yönettiği ilk MCU filmi de olma özelliği taşıyor. Marvel Studios, bugüne kadar Captain Marvel için iki fragman yayınladı ve TV reklamlarını ortaya koymaya başladı. Geçtiğimiz gün de ABD’yi kasıp kavuran Super Bowl sırasında yeni bir özel fragman geldi.

Marvel Studios, CBS’de Super Bowl LIII sırasında 30 saniyelik bir Captain Marvel TV spotu yayınladı. Geçtiğimiz Captain Marvel fragmanlarında olduğu gibi, bu yeni TV spotu da filmde izleyicinin aklını başından alacak olan aksiyon sahnelerine odaklanıyor. Larson, hem Carol Danvers, hem de süper kahraman Captain Marvel olarak bazı ilginç anlar yaşatıyor. Captain Marvel, 8 Mart’ta sinemalarda bizlerle olacak.