Geçtiğimiz günlerde Batman karakterini bıraktığını açıklayan Ben Affleck‘ten sonra, DC hayranları bir sonraki Batman‘in kim olacağını merak ediyordu. Ortaya birden fazla iddia atılsa da, DC yapımcıları hala yeni Batman’in kim olacağını açıklamadı. Ancak ortaya ilginç bir Batman için seçme kaseti ortaya çıktı.  karakteriyle hafızalara kazınan Scott Adkins’e ait olan bu kaset, oyuncunun Batman karakteri için hiç de fena olmayan bir yapıda olduğunu gösteriyor.

Kendisinin oyunculuğu Ben Affleck kadar iyi olmasa da, dövüş koreografilerinde başarılı bir iş çıkartacağını tahmin ediyoruz. Tüm uzak doğu sporlarında usta olan Batman, çizgi romanlarda oldukça iyi dövüşüyor. Filmlerinde dublör kullanmayan Scott Adkins’in de bu konuda eline pek su dökecek Hollywood aktörü bulunmuyor.

Diğer bir yandan bu seçme kasetinin Batman v Superman filminin öncesine dayandığını da belirtelim. Yani Scott Adkins, yıllar öncesinde Batman karakterini üstlenmek istemiş. Tabi yerine Ben Affleck seçilince, kendisi ikinci plana atılmış.