Film için beklenen görsel geldi

Zombi filmi denince akla gelen ilk isimlerden biri olmayı başaran ve eğlenceli yapısıyla dikkat çeken Zombieland filminin devam halkası geçtiğimiz yaz duyurulmuştu. Çekimleri bu ay başında başlayan film için ilk poster de yayınlandı.  

Zombieland 2’nin ilk posteri yayınlandı

Filmin ilk posterine baktığımızda isminin Zombieland Double Tap olacağını görüyoruz. Ayrıca poster son günlerin modası olan #10yearchallange olarak karşımıza çıktı. İlk film bundan tam 10 yıl önce, 2009 yılında gösterime girmişti. İlk filmin posteri ile devam halkasının posteri yan yana getirilerek oyunculardaki değişim de gözler önüne serilmiş. Gerçi genel olarak baktığımızda Abigail Breslin dışında çok değişim görmüyoruz 🙂

Ruben Fleischer tarafından yönetilecek olan filmin senaryosu ise Rhett Reese ve Paul Wernick’e emanet edilmiş. Filmde Woody Harrelson (Solo: A Star Wars Story), Jesse Eisenberg (Now You See Me), Emma Stone (La La Land) ve Abigail Breslin (Scream Queens) yer alacak. Filme ayrıca Rosario Dawson’ın da katıldığı bu poster ile birlikte açıklandı.